Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Śląskie Centrum Nieruchomości Sp. z o.o.

Panewnicka 22 Katowice

Mapa

602 699...

602 699 053

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

specjalizacje: nieruchomości komercyjne, nieruchomości gruntowe

Chcesz sprzedać nieruchomość?

37

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Śląskie Centrum Nieruchomości Sp. z o.o.

Filtruj

382 760 zł1 367 m² 280 zł/m²

Anna Koperczak

Anna Koperczak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bytom ul. Stolarzowicka / Zabrze Helenka. Atrakcyjne działki budowlane ostatnie ! Cena do negocjacji ! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane...

Szczegóły ogłoszenia

121 390 zł610 m² 199 zł/m²

Anna Koperczak

Anna Koperczak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne uzbrojone działki budowlane w Mierzęcicach przy ul. Dworskiej i Strzembosza. Działki są objęte mpzp, który...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł90,82 m² 6 265,14 zł/m²

Anna Koperczak

Anna Koperczak

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowoczesne bliźniaki z ogrodem w pięknej zielonej okolicy! Bytom Śródmieście kupujący nie płaci pcc i prowizji I podatku pcc!...

Szczegóły ogłoszenia

38 910 zł1 297 m² 30 zł/m²

Barbara Borzęcka

Barbara Borzęcka

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 290 m²

Nowoczesna hala o pow. 1290 m2 o charakterze magazynowo - produkcyjnym z dwoma suwnicami zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

46,97 zł/m²33 m² 1 550 zł

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia piękny lokal biurowy / usługowy z balkonem z widokiem na Aleje ! Lokal znajduje się na I piętrze kamienicy w ścisłym...

Szczegóły ogłoszenia

307 440 zł976 m² 315 zł/m²

Barbara Borzęcka

Barbara Borzęcka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci podatku pcc! Do sprzedania działka - pow. 976 m2 w śródmieściu Będzina! - w dzielnicy willowej, pochyły teren. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w nowym budynku biurowo-usługowo-handlowym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Siemianowice Śląskie, ul. Krupanka 92. Budynek...

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 157 m² 121 zł/m²

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlane nr 404/14 uzbrojona , położone w gminie Psary na granicy Malinowic i Sarnowa - ulica Jasna. Dla działki wykonano...

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł72,21 m² 9 001,52 zł/m²

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części...

Szczegóły ogłoszenia

508 800 zł728 m² 698,90 zł/m²

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy położona w spokojnej, zielonej okolicy - Katowice - Ligota, u zbiegu...

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 375 m² 2 327,27 zł/m²

Barbara Borzęcka

Barbara Borzęcka

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 753 m²

Do sprzedania dochodowa nieruchomość / działające przedsiębiorstwo w atrakcyjnej lokalizacji w Mysłowicach w dzielnicy Wesoła przy ul. 11...

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł827 m² 193,47 zł/m²

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, gródków gmina Psary, ul. Kolejowa / Zwycięstwa. Bez podatku pcc ! Bez prowizji ! Lokalizacja to doskonały wybór na budowę domu ze...

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł2 541 m² 1 963,79 zł/m²

Barbara Borzęcka

Barbara Borzęcka

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 270 m²

Na sprzedaż nieruchomość - położoną w miejscowości Olkusz przy ul. Głowackiego 9. Nieruchomość składa się z działek nr 776 /47 oraz...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 000 zł165,42 m² 5 972,68 zł/m²

Anna Koperczak

Anna Koperczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Gotowe przestronne domy przy lesie w Tarnowskich Górach - Pniowcu, ul. Świerkowa bez prowizji ! bez pcc ! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe nowoczesne,...

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł59 568 m² 28,54 zł/m²

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 59 568 m , położona w malowniczej miejscowości Ługi Radły (gmina Przystajń,...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,02 m² 63,85 zł/m²

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu wolka - Chorzów Batory, ul. Odległa 7. Prezentujemy świeżo wykończony ze stanu...

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł326,79 m² 1 530,03 zł/m²

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:908 m²

DO sprzedania słynny budynek hubertus zlokalizowany W centrum dąbrowy górniczej przy ul. Chopina 1 / sobieskiego. Budynek Hubertus to dawny drewniany...

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

Barbara Borzęcka

Barbara Borzęcka

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowo-usługowa w dogodnej lokalizacji przy ul. Srokowskiego w Dąbrowie Górniczej parter w cenie 2500 netto kameralnego budynku...

Szczegóły ogłoszenia

169 680 zł606 m² 280 zł/m²

Anna Koperczak

Anna Koperczak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Okazja! Piękne działki budowlane na nowym osiedlu w Będzinie Łagiszy. I podatku pcc! Oferujemy atrakcyjne działki budowlane w Będzinie...

Szczegóły ogłoszenia

226 560 zł944 m² 240 zł/m²

Barbara Borzęcka

Barbara Borzęcka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną w Gierałtowicach, ul. Mickiewicza. Działka o pow. 944 m2 w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,32 m² 71,16 zł/m²

Anna Koperczak

Anna Koperczak

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Ligota Franciszkańskie - apartament z ogródkiem i klimatyzacją blisko śum - ul. Szurmana. Polecamy do wynajęcia 2 pokojowy, wygodny...

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł126,30 m² 6 334,13 zł/m²

Barbara Borzęcka

Barbara Borzęcka

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:199 m²

Dom z potencjałem w Czeladzi ul. Słowiańska. Budynek daje szerokie możliwości aranżacyjne - od klasycznego domu jednorodzinnego, po nowoczesne,...

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²24 m² 912 zł

Barbara Borzęcka

Barbara Borzęcka

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale biurowe / usługowe z zapleczem socjalnym i sanitarnym w nowym budynku biurowo-usługowo-handlowym w bardzo atrakcyjnej...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40,30 m² 32,26 zł/m²

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie - Świętochłowice, ul. Nowa 7. Atrakcyjna lokalizacja - szybki dojazd do dtś (900 m), w pobliżu sklepy,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł116,24 m² 5 411,22 zł/m²

Anna Koperczak

Anna Koperczak

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Nowe domy w Bytomiu Szombierkach! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem w otoczeniu Parku Fazaniec....

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 414 m² 2 475,25 zł/m²

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 013 m²

DO sprzedaży kompleks budynków magazynowo - produkcyjno - biurowych - Sosnowiec, ul. Niwecka 1. Nieruchomość zlokalizowana w Sosnowcu przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł116,24 m² 5 755,33 zł/m²

Anna Koperczak

Anna Koperczak

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowe domy w Czeladzi ! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem. Uwaga! Na osiedlu dostępne są także działki...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł15 392 m² 194,91 zł/m²

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

DO sprzedaży działka budowlana / inwestycyjna o powierzchni 15.392 m - SOSNOWIEC, UL. Niwecka. Lokalizacja Nieruchomość doskonale skomunikowana....

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł164 m² 9 146,34 zł/m²

Anna Koperczak

Anna Koperczak

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:4 932 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość, na którą składa się budynek usługowy oraz duża działka budowalna i parking - Będzin Grodziec ul....

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł8 646 m² 179,27 zł/m²

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę! Gródków gmina Psary, ul. Zwycięstwa. Okazja dla Dewelopera ! Gotowy projekt budynków w zabudowie bliźniaczej...

Szczegóły ogłoszenia

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

Barbara Borzęcka

Barbara Borzęcka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowe pokoje w hostelu - 800 zł z opłatami za media za osobę na miesiąc. 30 miejsc noclegowych! Własny parking. Możliwość wynajęcia...

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł163 m² 8 711,66 zł/m²

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w unikalnym apartamencie z pięknym tarasem i spektakularnym widokiem na Katowice. Do sprzedania nowy luksusowy penthouse...

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł126 m² 9 444,44 zł/m²

Anna Kawka

Anna Kawka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 102 m²

Zamieszkaj W domu Z panoramocznym widokiem na czantorię i równicę - goleszów / ustroń, ul. Pszenna 4. Duża działka w kształcie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 500 zł43 m² 9 686,05 zł/m²

Barbara Borzęcka

Barbara Borzęcka

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w nowym słonecznym mieszkaniu w Śródmieściu Chorzowa - ul. Lwowska. Oferta deweloperska - Prezentujemy przestronne 2- pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł14,40 m² 111,11 zł/m²

Anna Kryzar

Anna Kryzar

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna mikro kawalerka w stylu loftowym w pięknie odrestaurowanym budynku przy ul. Kościuszki - w centrum Wrocławia Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 550 m² 219,56 zł/m²

Barbara Borzęcka

Barbara Borzęcka

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż! Działka o powierzchni 4 550 m2 w kształcie trapezu w malowniczej miejscowości Bestwina ul. Bialska. Idealne miejsce dla osób...

Szczegóły ogłoszenia

263 340 zł693 m² 380 zł/m²

Anna Koperczak

Anna Koperczak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjne świetnie zlokalizowane działki budowlane Czeladź ul. Widokowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Czeladzi przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł719 m² 485,40 zł/m²

Barbara Borzęcka

Barbara Borzęcka

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:36

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy pow. 719 m2 w inwestycyjnej lokalizacji z dużymi możliwościami adaptacyjnymi. Na sprzedaż lokal użytkowy w lokalizacji...

Szczegóły ogłoszenia

950 zł10 m² 95 zł/m²

Anna Koperczak

Anna Koperczak

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice Ligota na wynajem pokój w mieszkaniu funkcjonalnym dobrze wyposażonym mieszkaniu - ul. Zielonogórska. Oferujemy na wynajem pokój w bardzo...

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł1 152 m² 529,51 zł/m²

Barbara Borzęcka

Barbara Borzęcka

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Hala/m urowany magazyn , zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej ul. Jana Pawła II 99 B. Budynek magazynowy o powierzchni 229 m , garaż duży,...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij